پرسشهای متداول

چگونه به سایت اطمینان پیدا کنم؟ چگونه به سایت اطمینان پیدا کنم؟

پرتال دانشجویی ایران داکیومنت به منظور رفاه حال و اعتماد سازی در خرید اینترنتی جهت مشتریان عزیز اقدام به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی نموده است و همچنین این سایت جزو معدود سایتهای دانشجویی است که از وزات صنعت،معدن و تجارت موفق به اخذ نماد اعتماد الکترونیکی شده  است ، با مراجعه به صفحه اصلی سایت می توانید نماد سایت را مشاهده و بررسی نمایید.

 

و همچنین سایت در ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی(www.samandehi.ir) وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است و هچنین درگاه پرداخت آنلاین بانک طبق قرداد شماره  / 5567پ ق  برای مشتریان فراهم گردیده است .

 

همواره پشتیبانی تلفنی بصورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی در خدمت کلیه هموطنان می باشد (09351185063)

 

اعتماد شما سرمایه ماست.

نحوه دانلود فایل چگونه هست؟ نحوه دانلود فایل چگونه هست؟

بعد از پرداخت آنلاین توسط کارتهای بانکی تحت شتاب لینک دانلود فایل بصورت اتوماتیک برای شما آزاد و نمایش داده می می شود و همچنین اگر در هنگام خرید ایمیل خود را وارد کرده باشید یک نسخه از فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

از چه کارتهای بانکی می توانم پرداخت کنم؟ از چه کارتهای بانکی می توانم پرداخت کنم؟

توسط کلیه کارتهای بانکی تحت شتاب  که دارای رمز دوم هستند می توانید خرید کنید .

صفحه پرداخت برای من باز نمی شود ؟ صفحه پرداخت برای من باز نمی شود ؟

برای خرید ازسایت از فیلتر شکن، پروکسی،وی پی ان استفاده نشود.

رمز دوم کارت من فعال نیست چطوری می توانم خرید کنم؟ رمز دوم کارت من فعال نیست چطوری می توانم خرید کنم؟

 در صورتی که رمز دوم شما فعال نیست یا به هر دلیلی نمی توانید آنلاین خرید کنید مبلغ سفارش مورد نظر را با هماهنگی پشتیبانی از طریق حساب زیر واریز نمائید و سپس موضوع و ایمیل خود را پیامک نموده تا سفارش مورد نظر ارسال گردد.

 

شماره کارت: 5113 4310 3378 6104

 

نام صاحب حساب : ابوالفضل هژبری

نام بانک : بانک ملت 

برای خرید از سایت من باید شماره کارت و اطلاعات حسابم را توی سایت وارد کنم؟ برای خرید از سایت من باید شماره کارت و اطلاعات حسابم را توی سایت وارد کنم؟

به هیچ وجه. در صورتیکه قصد خرید از سایت را دارید، برای پرداخت به بانک متصل میشوید، پرداخت را از طریق سایت بانک انجام میدهید و ما فقط نتیجه ی تراکنش را دریافت میکنیم.

من سوالی دارم که اینجا مطرح نشده، از کی بپرسم؟ من سوالی دارم که اینجا مطرح نشده، از کی بپرسم؟

 اگر هنوز جواب سوالتان را پیدا نکرده اید از منوی تماس با ما سوالتان را مطرح کنید در اسرع وقت یک از همکاران ما پاسخگو خواهند بود.