در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از مقالات و پروژه های موجود در سایت هستید که به اشتباه در این سایت قرار داده شده با پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا فایل شما بسرعت حذف شود

انتخاب رشته ۲۶ هزار نفر در دوره های کاردانی بدون آزمون غیرانتفاعی

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: در مجموع تعداد ۲۶ هزار نفر در رشته های بدون آزمون دوره‌های‌ کاردانی‌ ‌نظام‌ جدید‌ و دوره های کاردانی به کارشناسی ثبت نام کردند.

دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: مهلت شرکت در پذیرش رشته های تحصیلی کاردانی‌ نظام‌ جدید‌ موسسات آموزش عالی غیردولتی - غیر انتفاعی به صورت بدون آزمون و پذیرش در دوره های کاردانی به کارشناسی به صورت بدون آزمون ساعت ۲۴ شنبه ۳۰ آبان پایان یافت.

وی افزود: با توجه به آمار اولیه ای که از میان انتخاب رشته متقاضیان در این پذیرش ها اخذ شده است تعداد ۸ هزار و ۱۳۲ نفر در پذیرش رشته های تحصیلی کاردانی‌ نظام‌ جدید‌ موسسات آموزش عالی غیردولتی - غیر انتفاعی به صورت بدون آزمون ثبت نام کردند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور درباره پذیرش در دوره های کاردانی به کارشناسی به صورت بدون آزمون گفت: تعداد ۱۸ هزار و ۴۰۶ نفر برای پذیرش در رشته های بدون آزمون کاردانی به کارشناسی انتخاب رشته کردند. 

توکلی خاطرنشان کرد: آمار نهایی پس از تکمیل وضعیت متقاضیان اعلام می شود.

 

آخرین ویرایش: 1394/09/02
 
 
 

logo-samandehi

تایید