در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از مقالات و پروژه های موجود در سایت هستید که به اشتباه در این سایت قرار داده شده با پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا فایل شما بسرعت حذف شود

برگزاری همایش شیوه‌های نوین تبلیغ در فضای مجازی ویژه طلاب

رئیس سازمان بسیج طلاب بوشهر با اعلام برگزاری همایش شیوه‌های نوین تبلیغ در فضای مجازی، بر لزوم سازماندهی ارتباط بین طلاب با فضای مجازی تاکید کرد.

ایران داکیومنت به نقل از مهر، حجت‌الاسلام مرتضی فلاحتی با اشاره به برنامه‌های همایش شیوه‌‌های نوین تبلیغ در فضای مجازی و رسانه در بوشهر اظهار داشت: برنامه‌ریزی بسیار خوبی به منظور برگزاری با کیفیت این همایش صورت گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه دشمنان از همه ابزارهای برای مقابل با دین اسلام و تهاجم فرهنگی و جنگ نرم استفاده می‌کنند، افزود: دوران جنگ سخت به پایان رسیده است و تهاجمات به صورت نرم و با ابزاری چون رسانه و ماهواره انجام می‌شود و باید برای مقابله با این جنگ نرم آماده باشیم.

رئیس سازمان بسیج طلاب سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر بر لزوم سازماندهی ارتباط بین روحانیون با رسانه‌ها و فضای مجازی تاکید کرد و ادامه داد: به همین منظور همایش و دوره آموزشی برگزار خواهد شد تا بتوانیم به اهداف مورد نظر دست یابیم.

وی از برگزاری همایش شیوه‌‌های نوین تبلیغ در فضای مجازی و رسانه در بوشهر در روزهای سوم و چهارم اردیبهشت‌ماه برای طلاب خواهر و برادر خبر داد و گفت: طلاب می‌توانند تا پایان فروردین‌ماه برای حضور در این دوره ثبت‌نام کنند.

فلاحتی از برگزاری دوره آموزشی در پایگاه‌های مقاومت بسیج طلاب مدارس علمیه خبر داد و اضافه کرد: همایش شیوه‌‌های نوین تبلیغ در فضای مجازی و رسانه در بوشهر در مرکز آموزش عقیدتی تنگک برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به ارائه آموزش‌های وبلاگ‌نویسی، آشنایی با شبکه‌های اجتماعی و تولید محتوا در فضای مجازی در این دوره‌ها اشاره کرد و افزود: امیدواریم با همکاری و مشارکت همگانی شاهد برگزاری باکیفیت این برنامه‌ها باشیم.

آخرین ویرایش: 1394/01/19
 
 
 

logo-samandehi

تایید