در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از مقالات و پروژه های موجود در سایت هستید که به اشتباه در این سایت قرار داده شده با پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا فایل شما بسرعت حذف شود

نتایج نهایی آزمون دستياری فوق تخصصي اردیبهشت ۹۴ اعلام می شود

نتایج کتبی سی و دومين آزمون دستياری فوق تخصصي پزشكي اعلام شد و پس از تکمیل نتایج آزمون های شفاهی، نتایج نهایی در اردیبهشت ماه ۹۴ منتشر می شود.

ایران داکیومنت به نقل از  مهر، سي و دومين دوره آزمون کتبی پذيرش دستيار فوق تخصصي باليني پزشكي با رقابت ۶۰۹ داوطلب هفتم اسفندماه در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شده بود و پس از آن داوطلبان مجاز که حد نصاب را کسب کردند به آزمون های شفاهی معرفی شدند.

 این دوره از آزمون در ۲۵ رشته در ۶ گروه داخلي، جراحي، كودكان، روانپزشكي كودكان و نوجوانان، ايمونولو‍‍ژي، آلرژي و مراقبت هاي ويژه دسته بندی شده است. ظرفیت پذیرش در این دوره از آزمون دستیاری فوق تخصصی پزشکی ۳۷۳ نفر است.

 در اين دوره پذيرش اعضاي هيات علمي پيماني و رسمي دانشگاههاي علوم پزشكي كشور مطابق مندرجات دستورالعمل ثبت نام انجام می گیرد.

 نتايج نهايي آزمون در ۱۷ اردیبهشت ماه ۹۴ از طريق سايت اينترنتي دبيرخانه به آدرس http://sanjeshp.ir اعلام مي شود. کارنامه شرکت کنندگان در آزمون با شرح اعلام نمره کتبي، شفاهي و نمره کل اعلام خواهد شد.

آخرین ویرایش: 1393/12/15
 
 
 

logo-samandehi

تایید