اعلام زمان انتشار سوال و کلید کنکور ارشد/امکان اعتراض به سئوالات

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سال 94 گفت: با توجه به پایان آزمون در بعدازظهر جمعه 17 بهمن، سئوالات آزمون از روز یکشنبه در سایت سنجش قرار می گیرد.

دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: با توجه به برنامه زمانی برگزاری آزمون کارشناسی ارشد 94 ، آزمون داوطلبان در 136 کدرشته در بعد از ظهر روز جمعه 17 بهمن ماه پایان می یابد

 وی افزود: از همین رو سئوالات 136 کدرشته آزمون کارشناسی ارشد سال 94 از ساعت 18 (6 بعد از ظهر ) یکشنبه 19 بهمن ماه 93 بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد و پس از آن کلید اولیه آزمون از روز 26 بهمن بر روی سایت سازمان قرار می گیرد.

 توکلی خاطرنشان کرد: داوطلبان می توانند در صورت داشتن هر گونه اعتراض و پرسشی درباره سئوالات و کلید آزمون، از روز دوشنه 27 بهمن تا 4 اسفندماه به صورت الکترونیکی سئوالات خود را مطرح کنند.

 مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور یادآور شد: انتشار هر گونه آگهی مبنی بر تحویل سئوالات و کلید آزمون به هر طریق دیگر مورد تایید سازمان سنجش نیست و به داوطلبان اکیدا توصیه می شود که برای دریافت هرگونه اطلاعات لازم در این خصوص به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند. 

آخرین ویرایش: 1393/11/16
 
 
دیدگاه خود را بیان کنید.