در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از مقالات و پروژه های موجود در سایت هستید که به اشتباه در این سایت قرار داده شده با پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا فایل شما بسرعت حذف شود

راه اندازي دوره هاي كارشناسي پيوسته مهندسي در دانشگاه فني حرفه اي

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: با توجه به ايجاد فناوريهای جديد، دانشگاه فني و حرفه اي مي بايست دوره هاي كارشناسي پيوسته مهندسي با مأموريت مهارت محوري در جهت پيشبرد دانشگاه كارآفرين راه اندازي كند.

ایران داکیومنت به نقل از مهر، دكتر مسعود شفيعي با بيان اين‌كه معتقدم حضور و ظهور دانشگاه فني و حرفه اي در آموزش عالي كشور، خود به‌عنوان يك اتفاق بزرگ و استراتژيك براي نظام اسلامي بود، گفت: وقتي مي گوييم دانشگاه فني و حرفه اي، منظور يك دانشگاه نيست بلكه نگاه به يك مجموعه كارآفرين است؛ به عبارت ديگر به اعتقاد كارشناسان فن با راه‌اندازي دانشگاه فني‌وحرفه‌اي، نگاه تازه‌اي گشوده شد و اتفاق جديدي در عرصه آموزش عالي كشور رقم خورد.

وی افزود : ما در دانشگاه فني و حرفه اي با سامان بخشيدن به بخش آموزش به دنبال اين هستيم اين دانشگاه به هدف اصلي خود كه تربيت تكنسين ماهر كه نياز اصلي صنعت است، برسد .

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای افزود: با توجه به ايجاد فناوري جديد دانشگاه فني و حرفه اي مي بايست دوره هاي كارشناسي پيوسته مهندسي با مأموريت مهارت محوري در جهت پيشبرد دانشگاه كارآفرين راه اندازي كند.

آخرین ویرایش: 1393/10/22
 
 
 

logo-samandehi

تایید