در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از مقالات و پروژه های موجود در سایت هستید که به اشتباه در این سایت قرار داده شده با پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا فایل شما بسرعت حذف شود

ثبت نام آزمون كارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی تا 20 دی ماه تمديد شد

معاون سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي گفت: ثبت نام براي آزمون كارشناسي ارشد تا روز شنبه 20 دی ماه 93 تمديد شد و داوطلبان مي توانند با مراجعه به سايت www.azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدام كنند.

ایران داکیومنت به نقل از مهر، دکتر مجتبی علوي فاضل افزود: هر داوطلب مي تواند بدون درنظر گرفتن رشته فارغ التحصيلي خود در مقطع كارشناسي، در هر رشته اي كه مي خواهد ثبت نام كند. اما داوطلبان گروه علوم پزشكي ملزم هستند شرط تجانس را رعايت كنند.

وي در پاسخ به اين سوال كه آيا دانشجويان دوره كارشناسي ارشد پيوسته معماري نيز مي توانند در رشته هاي ديگر ثبت نام كنند، گفت: دانشجويان دوره كارشناسي ارشد پيوسته معماري كه حداقل 140 واحد درسي را در رشته معماري گذرانده باشند مي توانند در صورت قبولي در آزمون ارشد ناپيوسته در رشته هاي طراحي، برنامه ريزي شهري و منطقه اي يا طراحي شهري و يا مرمت و احياي بناها و بافت هاي تاريخي تحصيل خود را ادامه دهند.

علوی فاضل در خصوص تعداد رشته هاي انتخابي گفت: هر داوطلب مي تواند 100 رشته/محل را از يك مجموعه امتحاني انتخاب كند.

معاون سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد گفت: درصورتيكه هر داوطلبي با سوال يا ابهامي مواجه شد مي تواند با مراجعه به سايت www.azmoon.org و ورود به قسمت پرسش و پاسخ سوال خود را مطرح تا كارشناسان در اسرع وقت به آن پاسخ دهند.

آخرین ویرایش: 1393/10/15
 
 
 

logo-samandehi

تایید