افتتاح ساختمان دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میناب

ایران داکیومنت به نقل از آنا: ساختمان دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میناب با حضور دکتر علی‌اصغر رستمی ابوسعیدی نماینده تام‌الاختیار ریاست دانشگاه آزاد اسلامی در استان‌های سیستان و بلوچستان، کرمان و هرمزگان به بهره‌برداری رسید.

 ایران داکیومنت به نقل از آنا، رستمی در این مراسم و در جمع مسئولان شهرستان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میناب گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد میناب فضای فیزیکی، امکانات رفاهی، آزمایشگاهی و کارگاهی مناسبی برای توسعه علمی برای دانشجویان دارد که این یک بخش از مراحل توسعه علمی در یک دانشگاه است.

 وی داشتن عضو هیات علمی تمام وقت در دانشگاه را از مهم‌ترین اولویت‌های یک داشگاه دانست و افزود: باید برای جذب اعضای هیت علمی تمام وقت و کارآمد با مرتبه علمی PHD و دکترا در دانشگاه آزاد اسلامی میناب تلاش کنیم و این اولویت برای نیروهای تحصیلکرده بومی در شهرستان و استان هرمزگان باشد.

 نماینده تام‌الاختیار ریاست دانشگاه اظهار کرد: راه‌اندازی و توسعه تحصیلات تکمیلی در دانشگاه دارای اولویت است و باید به رسیدن به این اولویت ابتدا زمینه‌های مناسب فراهم شود و در زمینه رشته‌های کار‌شناسی موجود در دانشگاه در مقطع ارشد کار شود که بتوانیم رشته‌های تحصیلات تکمیلی بیشتری را راه‌اندازی کنیم.

  رستمی با توجه به برنامه‌های دکتر میرزاده ریاست دانشگاه آزاد اسلامی درخصوص کیفی‌سازی دانشگاه‌ها گفت: باید بیشتر درخصوص کیفیت و جدا شدن از شهریه و رسیدن به شرکت‌های دانش‌بنیان، شرکت‌های تجاری و پارک‌های علم و فناوری فعال باشیم؛ شهرستان چراکه میناب ظرفیت‌ها و قابلیت‌های خوبی دارد.

 دکتر محسن دهقانی معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان، دکتر مهدی باقری دبیر هیات امنای استان هرمزگان و رئیس واحد بندرعباس، مهندس سیدعبدالکریم هاشمی نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، سید علی ذوالقدر عضو هیات امنای استان، علیرضا پاکدامن معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب و تعدادی از مشاوران دکتر رستمی در این مراسم حضور داشتند.

آخرین ویرایش: 1393/10/06
 
 
دیدگاه خود را بیان کنید.