در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از مقالات و پروژه های موجود در سایت هستید که به اشتباه در این سایت قرار داده شده با پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا فایل شما بسرعت حذف شود

پیکر استاد کاتوزیان فردا تشییع می شود

مراسم تشییع پیکر استاد فقید دانشکده حقوق و علوم سیاسی شادروان دکتر ناصر کاتوزیان صبح فردا پنجشنبه 13 شهریورماه از محل دانشگاه تهران برگزار می شود.

ایران داکیومنت به نقل از مهر، این مراسم از ساعت 9 صبح روز پنجشنبه 13 شهریورماه از محل دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران آغاز می شود.

به همین مناسبت هیئت رئیسه و اساتید دانشکده حقوق و علوم سیاسی پیام تسلیتی منتشر کردند.

در این پیام تسلیت آمده است: درگذشت استاد و چهره ماندگار دانشگاه دکتر ناصر کاتوزیان موجب تأثر و تألم عمیق هیئت رئیسه و اساتید دانشکده حقوق و علوم سیاسی شد. آن مرحوم، سال‌های متمادی عمر خود را در تعلیم و پرورش دانشجویان، استادان و صاحب نظران حقوقی کشور سپری و با عشق و اخلاص، خدمات ارزشمندی را در حوزه حقوق به میهن اسلامی ارائه کرد، وی یکی از پرکارترین و با سابقه‌ترین استادان حقوق بود که تا واپسین روزهای عمر پر برکت خود به تدریس و تحقیق مشغول بود. 

هیات رئیسه و اساتید دانشکده حقوق و علوم سیاسی درگذشت این استاد گران‌قدر را به خانواده محترم آن مرحوم، جامعه علمی به ویژه خانواده بزرگ دانشگاهیان تهران تسلیت عرض کرده، رحمت و مغفرت جاودان برای آن فقید سعید و برای بازماندگان ایشان صبر و شکیبایی را از درگاه ایزد منّان مسئلت می کند.

 

آخرین ویرایش: 1393/06/12
 
 
 

logo-samandehi

تایید