در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از مقالات و پروژه های موجود در سایت هستید که به اشتباه در این سایت قرار داده شده با پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا فایل شما بسرعت حذف شود

دانلود رایگان نمونه قرارداد نگهداري،راهبري،سرويس و تعمير بالابر يا آسانسور ....

 به استناد نامه شماره .................... مورخ ................................... اداره ..................... و با عنايت به صورتجلسه كميسيون مناقصه محدود / ترك تشريفات مناقصه / مناقصه عمومي مورخ .......................... ضمن عقد خارج لازم اين قرارداد طبق شرايط ذيل منعقد و طرفين ملزم به اجراي كليه تعهدات مندرج در آن مي‌باشند.

اين قرارداد به تاريخ .................. در شهر ...........  بين ......................................... به آدرس ........................................................ كه در اين پيمان كارفرما ناميده مي‌شود به نمايندگي ....................................... از يك طرف و شركت ........................ به نمايندگي ............................ (مديرعامل) و به آدرس .................................................................. تلفن .........................  كه از اين به بعد پيمانكار ناميده مي‌شود از طرف ديگر منعقد مي‌گردد.

(آدرس قانوني طرفين پيمان هماني است كه در مقدمه قيد شده و هرگونه تغيير آدرس مي‌بايست به اطلاع طرفين برسد ودرغير اينصورت ارسال هرگونه مكاتبات به‌نشاني قبلي‌حكم ابلاغ‌قانوني را دارد)

 

دانلود رایگان 

 

آخرین ویرایش: 1393/03/28
 
 
 

logo-samandehi

تایید