در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از مقالات و پروژه های موجود در سایت هستید که به اشتباه در این سایت قرار داده شده با پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا فایل شما بسرعت حذف شود

پاورپوینت نقش و بررسی گوشت حلال در بازار جهانی

پیشنهاد به دوستان
کد محصول: 999
قیمت 6,000 تومان
فرمت پاورپوینت
تعداد اسلاید 23
 
توضیحات محصول

محقق گرامی این محصول یک فایل پاورپوینت می باشد که شما قبل از خرید می توانید دموی محصول را از قسمت کاتالوگ دانلود کرده و مشاهده نمایید و سپس اقدام به خرید فایل پاورپوینت نمایید پس از خرید در صورت تمایل می توانید زمینه ، بک گراند و افکت اسلاید ها را بصورت دلخواه تغییر نمایید.

 بررسي بازار جهانی غذای حلال

اگر چه وسعت و اندازه بازار محصولات غذایی حلال در جهان غیر قابل انکار است اما ارزش گذاری آن دشوار است. اما هم اكنون تجارت مواد غذايي حلال به 150 ميليارد دلار در سال رسيده است و پيش بيني مي شود اين رقم تا سال 2010 به 500 ميليارد دلار و در سال 2020 به رقم 850 ميليارد دلار برسد. با اين وجود تخمین های متفاوتی از اندازه این بازار در جهان ارائه شده است که دامنه 500 میلیارد دلار تا 2 تریلیون دلار را پوشش می  دهد. بازار غذای حلال در جهان در استانه توسعه و گسترش اساسی است بطوریکه بازار تضمین شده و پایداری را برای این نوع محصولات در آینده نوید می دهد. با در نظر گرفتن اینکه کل بازار غذای حلال در جهان 12 درصد تجارت جهانی محصولات غذايي كشاورزي را به خود اختصاص می دهد فرصت رشد و توسعه صنایع غذایی بیش از پیش تقویت خواهد شد. بسیاری از گزارشات مربوط به غذای حلال هم اکنون در جهان متوجه گوشت و فراورده های گوشتی است اما در واقع محصولاتی که تحت بر چسب محصول حلال هم اکنون در بازار های جهانی به فروش می رسد علاوه بر محصولات غذایی بسیار ی از مواد غیر خوراکی همچون مواد آرایشی را نیز شامل می شود. برای مثال الصاق برچسب مارک حلال به محصولاتی همچون انواع سس، آب معدنی، چای، قهوه و آب میوه را نیز شامل می شود. 

خرید این محصول
 

   پس از پرداخت وجه ، فایل محصول هم قابل دانلود می باشد و هم به ایمیل شما ارسال می گردد .

   آدرس ایمیل را بدون www وارد نمایید و در صورت نداشتن ایمیل این قسمت را خالی بگذارید .

   در صورت داشتن هرگونه سوال و مشکل در پروسه خرید می توانید با پشتیبانی 24 ساعته سایت تماس بگیرید.

   درصورتی که مطلب و عنوان شما در سایت یافت نشد از طریق سفارش جدید درخواست خود را ارسال نمایید .

 

logo-samandehi

تایید