پاورپوینت نقش و بررسی گوشت حلال در بازار جهانی

کد محصول: 999
قیمت: 17,000 تومان
فرمت: پاورپوینت
تعداد اسلاید: 23
توضیحات محصول

محقق گرامی این محصول یک فایل پاورپوینت می باشد که شما قبل از خرید می توانید دموی محصول را از قسمت کاتالوگ دانلود کرده و مشاهده نمایید و سپس اقدام به خرید فایل پاورپوینت نمایید پس از خرید در صورت تمایل می توانید زمینه ، بک گراند و افکت اسلاید ها را بصورت دلخواه تغییر نمایید.

 بررسي بازار جهانی غذای حلال

اگر چه وسعت و اندازه بازار محصولات غذایی حلال در جهان غیر قابل انکار است اما ارزش گذاری آن دشوار است. اما هم اكنون تجارت مواد غذايي حلال به 150 ميليارد دلار در سال رسيده است و پيش بيني مي شود اين رقم تا سال 2010 به 500 ميليارد دلار و در سال 2020 به رقم 850 ميليارد دلار برسد. با اين وجود تخمین های متفاوتی از اندازه این بازار در جهان ارائه شده است که دامنه 500 میلیارد دلار تا 2 تریلیون دلار را پوشش می  دهد. بازار غذای حلال در جهان در استانه توسعه و گسترش اساسی است بطوریکه بازار تضمین شده و پایداری را برای این نوع محصولات در آینده نوید می دهد. با در نظر گرفتن اینکه کل بازار غذای حلال در جهان 12 درصد تجارت جهانی محصولات غذايي كشاورزي را به خود اختصاص می دهد فرصت رشد و توسعه صنایع غذایی بیش از پیش تقویت خواهد شد. بسیاری از گزارشات مربوط به غذای حلال هم اکنون در جهان متوجه گوشت و فراورده های گوشتی است اما در واقع محصولاتی که تحت بر چسب محصول حلال هم اکنون در بازار های جهانی به فروش می رسد علاوه بر محصولات غذایی بسیار ی از مواد غیر خوراکی همچون مواد آرایشی را نیز شامل می شود. برای مثال الصاق برچسب مارک حلال به محصولاتی همچون انواع سس، آب معدنی، چای، قهوه و آب میوه را نیز شامل می شود. 

خرید و دانلود فایل
برای خرید این محصول شمـاره موبایل و ایـمیل خـود را وارد کنـید به صـفحه بانک وصل خواهید شد . پس از پرداخت لینک دانلود نمایش داده خواهد شد
تضمین پشتیبانی محصول
پشتیبانی 24 ساعته

پس از پرداخت محصول محصول هم قابل دانلود می باشد و هم لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می گردد

ایمیل را بدون www وارد کنید و در صورت نداشتن ایمیل، این قسمت را خالی رها کنید

درصورت داشتن هرگونه سوال و مشکل در پروسه خرید می تواید با پشتیبانی تماس بگیرید

سوالات و نظر شما در مورد این محصول