ملاحظاتی بر اساس تحول هزینه های سالانه بدست آمده به سمت بدهی های عمومی در رومانی

کد محصول: 993
قیمت: 10,000 تومان
فرمت: pdf
زبان مقاله: لاتین
صفحات لاتین: 6
توضیحات محصول

عنوان اصلی مقاله: Considerations upon the Evolution of Yearly Costs Afferent to the Instruments of Governmental Public Debt in Romanias

ترجمه فارسی عنوان: ملاحظاتی بر اساس تحول هزینه های سالانه بدست آمده به سمت بدهی های عمومی در رومانی

خلاصه

بدینوسیله این مقاله تحقیقات را بر یک عنصر مهم از بدهی های عمومی، یعنی شیوه های سالانه هزینه ها به سمت ابزار بدهی های عمومی دولتی توسعه یافته در طول دوره 2001 2010 نشان می دهد. ما بر نشان دادن تاثیری که چنین هزینه هایی بر روی استراتژی مدیریت بدهی های عمومی تحت شرایط اقتصادی امروزه دارند، تحت تاثیر گرایش های بحران اقتصادی در سراسر جهان تلاش کردیم.

 کلمات کلیدی: بدهی های عمومی، هزینه های سالانه، ابزار، استراتژی.

 1. مقدمه

در زمینه اقتصادی امروز، بدهی های عمومی تاثیر ویژه ای براساس نیاز اقتصاد ملی به تجزیه و تحلیل پیچیده که مستلزم حمل از ارتباط میان کسری های عمومی، هزینه های دولتی، درآمدهای مالی و بدهی های عمومی دارند. در نتیجه، تا زمانی که کسری های بودجه رو به رشد در حال ثبت هستند، سطح بدهی های عمومی افزایش می یابد و هزینه های نقل کننده به ابزار بدهی های عمومی دولتی به سختی پوشانده می شوند. اثر فوق العاده منفی از بدهی های مهم عمومی جایگزین سرمایه های خصوصی با بدهی های عمومی می شود. در دراز مدت، جایگزینی سرمایه ای تاثیر منفی بر رشد اقتصادی و استاندارد زندگی شهروندان داشته است.

بحران ها در بازارهای مالی شوک هایی ایجاد کرده اند که بر تمام انواع دارایی ها، از جمله ابزار بدهی های عمومی (Piga، 2001) تاثیر داشته است.

به هر بحران مالی جدید، مدیریت بدهی های عمومی باید ساز و کارهای جدیدی که هدف آن پیکربندی دوباره ابزار      بدهی های عمومی، نظارت بر بدهی خارجی در زمینه های خصوصی ، ادغام استراتژی هایی در مورد بدهی های عمومی در سطح اقتصاد کلان و ادغام تکنیک های مدیریت که می تواند خطرات ذاتی ناشی از فرایند مدیریت بدهی های عمومی (Sturzenegger و Zettelmeyer، 2007) را پیش بینی کند توسعه دهد. بدهی های عمومی باید به درستی با توجه به نرخ بهره از نظر پرداخت و ارز که بر اساس آن قرارداد وام بسته شده است، سازمان یافته باشند.

ساختار ضعیف از چنین عناصری و همچنین وجود سطح بالایی از تضمین هایی که توسط دولت در حمایت از بازپرداخت وام از طرف نهادهای عمومی و یا از طریق شرکت های خصوصی داده شده، نشان دهنده عوامل موثر بر شروع و گسترش بحران های اقتصادی می باشد(Dascalu ، 2008). با توجه به روش علمی ما شیوه هایی از هزینه های سالانه نقل کننده به ابزار بدهی های عمومی دولتی توسعه یافته در طول دوره مورد بررسی را تحلیل نموده ایم. ما همچنین در مورد گرایش های نمایش داده شده توسط شاخص رشد بدهی های عمومی و هزینه های نقل کننده آن را به چالش کشیده ایم.             در عین حال، قصد ما تاکید بر رفتارها که بر اساس آن هزینه های نقل کننده به ابزار دولتی از بدهی عمومی بر استراتژی مدیریت بدهی های عمومی سال به سال تأثیر می گذارند بوده است.

برای خرید این محصول شمـاره موبایل و ایـمیل خـود را وارد کنـید به صـفحه بانک وصل خواهید شد . پس از پرداخت لینک دانلود نمایش داده خواهد شد
تضمین پشتیبانی محصول
پشتیبانی 24 ساعته

پس از پرداخت محصول محصول هم قابل دانلود می باشد و هم لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می گردد

ایمیل را بدون www وارد کنید و در صورت نداشتن ایمیل، این قسمت را خالی رها کنید

درصورت داشتن هرگونه سوال و مشکل در پروسه خرید می تواید با پشتیبانی تماس بگیرید

سوالات و نظر شما در مورد این محصول