دانلود پروژه کار آفرینی رب گوجه

کد محصول: 585
قیمت: 25,000 تومان
تعداد صفحات 48
فرمت: word
توضیحات محصول

مقدمه:

رويكرد اكثر كشورهاي جهان در دهه‌هاي اخير به موضوع كارآفريني و توسعه آن، موجب گرديده‌ موجي از سياستهاي توسعه كارآفريني در دنيا ايجاد شود. كشورهاي مختلف راه حلي راكه در سه دهه گذشته براي فائق آمدن بر مشكلات مختلف اقتصادي و اجتماعي به آن روي آورده‌اند ، توسعه فرهنگ كارآفريني ، انجام حمايت‌هاي لازم از كارآفرينان ، ارائه آموزشهاي مورد نياز به آنان و انجام تحقيقات و پژوهشهاي لازم در اين زمينه بوده است. تأمل در وضعيت اقتصادي و روند مراحل پيشرفت و توسعه در كشورهاي پيشرفته و در حال توسعه كه به موضوع كارآفريني توجه نموده‌اند، نشانگر آن است كه اين كشورها توانسته‌اند به پيشرفت‌هاي چشمگيري در زمينه‌هاي مختلف اقتصادي و اجتماعي دست يابند و يا حداقل بحرانهاي پيش‌آمده را به سلامت پشت سر گذاشته و بحرانهايي كه وقوع آنها را در آينده پيش‌بيني مي‌كردند را مهار نمايند. از جمله اين كشورها مي‌توان به ايالات متحده، كشورهاي اتحاديه اروپايي، كشورهاي جنوب شرق آسيا، چين، برخي از كشورهاي آمريكاي لاتين و آفريقايي و اقيانوسيه را نام برداز آنجا كه مفاهيم مطرح در علوم انساني همانند مفاهيم مطرح در علوم تجربي قطعي نيستند، لذا ارائه تعريف قطعي و مشخصي براي آنها دشوار يا غير ممكن است. كارآفريني هم كه از واژه ‌هاي مطرح در علوم انساني است، از اين قاعده مستثني نيست. دانشمندان و محققين علوم مختلف اقتصادي، اجتماعي، روانشناسي و مديريت كه در مورد كارآفريني مطالعه و نظراتي ارائه كرده‌اند، تعاريف مختلفي از كارآفريني مطرح نموده‌اند كه تفاوت‌هاي گاه مغاير و متناقضي دارند. تعريفي از كارآفريني كه تقريباً شامل همه تعريفهاي ارائه شده از آنان باشد، عبارت است از:

امکان سنجی :

با توجه به اینکه کارخانه رب گوجه فرنگی در شیراز احداث شده است و با توجه به این موضوع که اطراف این استان از لحاظ تأمین مواد اولیه مشکلی ندارد و از طرفی بازار مصرفی بزرگی در شیراز برای این محصول وجود دارد اهمیت آن را به اثبات می رساند.

نیاز سنجی :

با توجه به اینکه این کارخانه در منطقه پرجمعیتی واقع شده است و بازار مصرفی بسیار بزرگی در برابر این محصول وجو دارد و استان های اطراف نیز تا حدودی از چنین کارخانه ای بی بهره اند نیاز استان و منطقه را به این محصول به اثبات می رساند.

ضرورت و اهمیت:

وجود نیاز مبرم مردم شهر و نیاز صادراتی کشور برای ایجاد اشتغال و بهبود وضعیت اقتصادی کشور و از طرفی بهبود وضعیت اقتصادی استان فارس به عنوان یک استان که مرکز کشاورزی کشور است ولی از لحاظ توسعه اقتصادی از بی بهره ترین استان های کشور است را می توان از مواردی برای برشمردن اهمیت این موضوع دانست.

تعاریف:

«كارآفريني فرايندي است كه فرد كارآفرين با ايده‌هاي نو و خلاق و شناسايي فرصتهاي جديد و با بسيح منابع ،‌مبادرت به ايجاد كسب و كار و شركت‌هاي نو، سازمانهاي جديد و نوآور و رشد يابنده نموده كه توأم با پذيرش مخاطره و ريسك است و منجر به معرفي محصول و يا خدمت جديدي به جامعه مي‌گردد.» کار آفرینی زمینه های لازم را برای یافتن فرصتها  در  بازار کار وتولید  برای توانایی فردی مورد  بررسی قرار می دهد  و مجموعه دانش و مهارتهایی را که برای ورود به بازار کار ورد نیاز است و همچنین راهبردهای لازم را برای موفقیت در کسب و کار ارائه می نماید تا پس ازفراغت ازتحصیل چنانچه  تمایل داشته  باشی به  جای استخدام و کار برای یگران در حد توان مالی و تخصصی به تنهایی یا به کمک دوستان و نزدیکان نسبت به راه اندازی و اداره یک واحد کوچک صنعتی،کشاورزی،خدماتی ویا هنری برای کسب وکارتولیدی اقدام نمایی.سرعت روند تحولات فن اوری واقتصادی درجهان به گونه ای است که حتی راه اندازی و اداره واحدهای تولیدی وخدماتی کوچک نیز نیازمند اطلاعات و دانش است که در این  مجموعه  سعی شده است این گونه اطلاعات در حد امکان و ضرورت ارائه شود.روحیه و تفکر کار افرینی هم در واحد های بزرگ تولیدی و خدماتی و هم درواحد های کوچک کاربرد فراوان دارد و می تواند خلا قیتها ، نواوریها و موفقیتهای زیادی را به دنبال داشته باشد اما جایگاه اصلی توسعه تفکر کار آفرینی در واحد های کوچک تولیدی و یا خدماتی است.

بخش اول:

معرفی کسب و کار

مقدمه

امکان سنجی

نیاز سنجی

ضرورت و اهمیت

تعاریف

مشخصات کلی طرح

محل اجرای طرح

خلاصه ای از سابقه فعالیت تولیدی شرکت

هدف ازاجرای طرح

معرفی محصولات طرح

بررسی اجمالی بازار محصولات طرح موضوع تسهیلات

توجیه اقتصادی

روشهای بازار یابی

روش تبلیغات

«گزارش بازدید

بخش دوم:

مشخصات مالی و فیزیکی پروژه

شرح فرایند تولید و فلوچارت

نمودار تشکیلاتی

نمونه برنامه زمانبندی برای یک سال کاری

نمودار مراحل صدور جواز تاسیس واحد تولیدی

پرسشنامه تاسیس واحد تولیدی

تاسیسات

ساختمان سازی

ماشین آلات

تجهیزات تولید وازمایشگاهی،ابزارالات

سرمایه در گرد ش

حقوق و دستمزد کارکنان تولیدی

حقوق و دستمزد کارکنان غیر دولتی

برآورد هزینه های سوخت و انرژی مصرفی

تعمیر و نگهداری

نحوه سرمایه گذاری

محاسبه نقطه سر به سر

برآورد برخی از شاخصهای مالی و اقتصادی طرح

قیمت تمام شده

نرخ بازدهی سرمایه

تراز نامه

 نتیجه گیری

پیشنهاد کلی برای موفقیت طرح

منابع

برای خرید این محصول شمـاره موبایل و ایـمیل خـود را وارد کنـید به صـفحه بانک وصل خواهید شد . پس از پرداخت لینک دانلود نمایش داده خواهد شد
تضمین پشتیبانی محصول
پشتیبانی 24 ساعته

پس از پرداخت محصول محصول هم قابل دانلود می باشد و هم لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می گردد

ایمیل را بدون www وارد کنید و در صورت نداشتن ایمیل، این قسمت را خالی رها کنید

درصورت داشتن هرگونه سوال و مشکل در پروسه خرید می تواید با پشتیبانی تماس بگیرید

سوالات و نظر شما در مورد این محصول