در صورتیکه شما نویسنده یا ناشر یکی از مقالات و پروژه های موجود در سایت هستید که به اشتباه در این سایت قرار داده شده با پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا فایل شما بسرعت حذف شود

دانلود پاورپوینت موتور جت

پیشنهاد به دوستان
کد محصول: 403
قیمت 10,000 تومان
فرمت پاورپوینت
تعداد اسلاید 40
 
توضیحات محصول

موتور جت

جنرال الكتريك، توليد كننده اولين موتور جت در ايالات متحده

به علت سابقه طولاني و گسترده شركت جنرال الكتريك در ساخت توربوسوپرشارژرها براي نيروي هوايي آمريكا، اين شركت انتخابي منطقي براي ساخت اولين موتور جت آمريكايي به نظر مي رسيد. در سال 1941، نيروي هوايي آمريكا منطقه لين در ماساچوست آمريكا را كه مركز توليد موتورهاي شركت جنرال الكتريك بود، برگزيده و اين شركت را به ساخت اولين موتور جت در اين كشور بر پايه و اساس موتور جت ساخت سر فرانك ويتل انگليسي موظف نمود. شش ماه بعد، در 18 آوريل 1942، مهندسان شركت جنرال الكتريك موتور I-A را با موفقيت تست كردند. در اكتبر 1942، در ميوروك دراي ليك در ايالت كاليفرنيا، هواپيماي تاريخي بل اكس پي-59 اي توسط دو موتور I-A تجهيز شده و به اين گونه بود كه ايالات متحده آمريكا وارد عصر جت گرديد.

موتور I-A از سيستم كمپرسور گريز از مركز (انواع ابتدايي كمپرسور) كه تا حدود دو سال بعد تمام موتورهاي ساخت جنرال الكتريك براي عمليات متراكم سازي از آن استفاده مي كردند، بهره مي برد. استفاده از كمپرسور گريز از مركز پس از توليد موتور J-33 با قدرت توليدي 4000 پوند پايان يافت. موتور J-33 موتوري بود كه در اولين هواپيماي جنگنده عملياتي آمريكايي P-80 شوتينگ ستار، كه ركورد سرعتي معادل 996 كيلومتر بر ساعت را بر جاي گذاشت، به كار مي رفت. قبل از پايان سال، موتور J-35 هواپيماي داگلاس D-558 سكاي ستريك را به ركورد 1046 كيلومتر بر ساعت رساند و ركورد قبلي را كه توسط هواپيماي شوتينگ ستار ثبت شده بود، شكست. موتور J-35 اولين موتور توربوجتي بود كه از سيستم كمپرسور محوري يا طبقه اي- كمپرسوري كه بعد از آن تا به امروز در تمام موتورهاي ساخت جنـرال الكتريك بكار رفته است ـ بهره مي‌برد. بعد از همه مسائل، شركت جنرال الكتريك  تصميم به ساخت موتور جت كاملاً جديد و با طراحي نوين گرفت كه نتيجه همان موتور J-47 بود كه اين شركت را دوباره در مسير توليد موتورهاي جت قرار داد.

خرید این محصول
 

   پس از پرداخت وجه ، فایل محصول هم قابل دانلود می باشد و هم به ایمیل شما ارسال می گردد .

   آدرس ایمیل را بدون www وارد نمایید و در صورت نداشتن ایمیل این قسمت را خالی بگذارید .

   در صورت داشتن هرگونه سوال و مشکل در پروسه خرید می توانید با پشتیبانی 24 ساعته سایت تماس بگیرید.

   درصورتی که مطلب و عنوان شما در سایت یافت نشد از طریق سفارش جدید درخواست خود را ارسال نمایید .

 

logo-samandehi

تایید