دانلود پاورپوینت موتور جت

کد محصول: 403
قیمت: 20,000 تومان
فرمت: پاورپوینت
تعداد اسلاید: 40
توضیحات محصول

موتور جت

جنرال الكتريك، توليد كننده اولين موتور جت در ايالات متحده

به علت سابقه طولاني و گسترده شركت جنرال الكتريك در ساخت توربوسوپرشارژرها براي نيروي هوايي آمريكا، اين شركت انتخابي منطقي براي ساخت اولين موتور جت آمريكايي به نظر مي رسيد. در سال 1941، نيروي هوايي آمريكا منطقه لين در ماساچوست آمريكا را كه مركز توليد موتورهاي شركت جنرال الكتريك بود، برگزيده و اين شركت را به ساخت اولين موتور جت در اين كشور بر پايه و اساس موتور جت ساخت سر فرانك ويتل انگليسي موظف نمود. شش ماه بعد، در 18 آوريل 1942، مهندسان شركت جنرال الكتريك موتور I-A را با موفقيت تست كردند. در اكتبر 1942، در ميوروك دراي ليك در ايالت كاليفرنيا، هواپيماي تاريخي بل اكس پي-59 اي توسط دو موتور I-A تجهيز شده و به اين گونه بود كه ايالات متحده آمريكا وارد عصر جت گرديد.

موتور I-A از سيستم كمپرسور گريز از مركز (انواع ابتدايي كمپرسور) كه تا حدود دو سال بعد تمام موتورهاي ساخت جنرال الكتريك براي عمليات متراكم سازي از آن استفاده مي كردند، بهره مي برد. استفاده از كمپرسور گريز از مركز پس از توليد موتور J-33 با قدرت توليدي 4000 پوند پايان يافت. موتور J-33 موتوري بود كه در اولين هواپيماي جنگنده عملياتي آمريكايي P-80 شوتينگ ستار، كه ركورد سرعتي معادل 996 كيلومتر بر ساعت را بر جاي گذاشت، به كار مي رفت. قبل از پايان سال، موتور J-35 هواپيماي داگلاس D-558 سكاي ستريك را به ركورد 1046 كيلومتر بر ساعت رساند و ركورد قبلي را كه توسط هواپيماي شوتينگ ستار ثبت شده بود، شكست. موتور J-35 اولين موتور توربوجتي بود كه از سيستم كمپرسور محوري يا طبقه اي- كمپرسوري كه بعد از آن تا به امروز در تمام موتورهاي ساخت جنـرال الكتريك بكار رفته است ـ بهره مي‌برد. بعد از همه مسائل، شركت جنرال الكتريك  تصميم به ساخت موتور جت كاملاً جديد و با طراحي نوين گرفت كه نتيجه همان موتور J-47 بود كه اين شركت را دوباره در مسير توليد موتورهاي جت قرار داد.

برای خرید این محصول شمـاره موبایل و ایـمیل خـود را وارد کنـید به صـفحه بانک وصل خواهید شد . پس از پرداخت لینک دانلود نمایش داده خواهد شد
تضمین پشتیبانی محصول
پشتیبانی 24 ساعته

پس از پرداخت محصول محصول هم قابل دانلود می باشد و هم لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می گردد

ایمیل را بدون www وارد کنید و در صورت نداشتن ایمیل، این قسمت را خالی رها کنید

درصورت داشتن هرگونه سوال و مشکل در پروسه خرید می تواید با پشتیبانی تماس بگیرید

سوالات و نظر شما در مورد این محصول