مقاله لاتین با ترجمه|پردازش گر شبکه وَکنتُر

کد محصول: 326
قیمت: 10,000 تومان
فرمت: word
صفحات فارسی: 6
صفحات لاتین: 7
توضیحات محصول

بخشی از متن فارسی

« پردازش گر شبکه وَکنتُر »

یکی از واژه های اختصاری که برای پردازشگرهای شبکه به کار می رود مربوط به پردازش گر شبکه وکتر می باشد ، که علامت اختصاری آن به این صورت است (VNAS) اما این واژه اختصاری توسط افراد ناشناس و ناشی و قدیمی به صورت “ ANAS”  به کار می رفته است . “ANA”  واژه اختصاری است  که برای پردازشگرهای اتوماتیک شبکه به کار می رود . بر طبق سازمان کارتر در زمانهای گذشته ، اولین پردازشگرهای شبکه ، اتوماتیک نبودند و عملیات تصحیح اشکالات TE(اِرُرerror ) به صورت دستی ، انجام می شده است و مقادیر اندک برگشتی نباید بیشترر از VSWR موجود در تجهیزات می شدند. بنابراین در بسیاری از موارد نمی شد مقادیر اضافی برگشتی را که بیشتر از db 20 بود را حل کرد . مقادیر اضافه به همراه فاز از طریق کسر کردن دو مقدار محاسبه می شود ( یکی از مقادیر مربوط به اتصال معمولی و مقدار دیگر مربوط به اتصال DUT می باشد.) و در آن زمان استفاده از چنین پردازشگری کار سختی بود.تا اینکه اولین پردازش گر انوماتیک شبکه وارد بازار شد، که شامل یک کامپیوتر کوچک ( در حدود Watt1000و محاسبه گر 5 دلاری ) بود که داده ها وکتر (vactor) را تا سقف 8409 دریافت می کرد و با انجام محاسبات ظریف به طور اتوماتیک اشکالات (error) و دامنه صحیح و فاز s 4 پارامتری را تصحیح می کرد ، که این کارش بیشتر شبیه به یک جادو بود.مرحله بعدی شامل رساندن تصحیح اشتباهات (error) به تجهیزات تست ( آزمایش ) ( از یک کامپیوتر خارجی ) و نمایش دادن مقادیر تصحیح شده اشتباهات در کمترین زمان ممکن (1982  circa و اولیه 8510 Hp ) . امروزه تمام پردازشگرهای شبکه وکتر ، اتوماتیک هستند ( یعنی تصحیح اشکالات در خود آنها صورت می گیرد. ) و بدین ترتیب واژه اختصاری ANA برای این دستگاه ثبت شد.این نوع پردازشگرهای شبکه دارای یک نوسانگر sweep می باشند . مواردی که برای تست مورد استفاده قرار می گیرد شامل دو پورت (port) و یک control panel   و یک صفحه نمایش برای نشان دادن اطلاعات و یک کابل RF و یا دو تا hook up برای Dot  می باشد . هر کدام از پورتهای موجود در مجموعه مورد نیاز در تست شامل رابطهای هدایتی دوگانه و یک وسیله اندازه گیری نسبت که پیچیده است می باشد. موارد دیگر شامل وسیله ای برای انتقال ولتاژ ( جریان ) می باشد و یک کنترل گر کامپیوتری که برای ذخیره کردن و وارد کردن داده ها به کار می رود. شکل زیر تصویری از یک پردازشگر شبکه وکتور ( کلاسیک ) اگلنت (Agilent) با ظرفیت (Hp) 8510 است. بسته به اینکه چه مقدار هزینه می کنید ، پردازشگرها می توانند از MHz 45 تا GHz 110 را اندازه گیری کنند.قبل از اینکه به مقادیر پردازشگر شبکه وکتر (vector) بپردازیم ، می بایست ابتدا میزان (کالیبر) پردازشگر شبکه را تعیین کنید . انواع مختلفی از کالیبرها ، مقادیر گرفته شده از هواپیماها را به آخرین نقطه کابلها انتقال می دهند. شما می توانید از یک کالیبر ( calibration) برای انتقال استفاده کنید و یکی از دو تا پورت ها و یا اینکه هر دو پورت را نیز به کار ببرید . بهتر است که از کالیبر با پرتهای تست برای انتقال و انعکاس استفاده کنید که به شما اجازه می دهد دو تا پورت با ماتریکس چندتایی اندازه گیری کنید . این کالیبر به دوازده تصحیح اشکال  (error)  اشاره می کند . اما علت آنرا      نمی دانم .

 بخشی از متن لاتین

Vector network analyzers

A word about acronyms concerning network analyzers... vector network analyzers (VNAs) are often called "ANAs" by old farts, including the Unknown Editor. ANA stands for "automated network analyzer". A long time ago during the Carter administration, the original network analyzer (H-P 8409) was not automated, in the sense that TE error correction was done by hand. Return loss measurements could not exceed the VSWR of the equipment, so you couldn't resolve beyond 20 dB return loss in most cases. Gain and insertion loss and phase were calculated from the subtraction of two measurements (first the through connection, then the DUT connection). It was a bad time to be alive...

Then the first automated network analyzers were introduced. A minicomputer (about equal to a 1000 watt, five dollar calculator) grabbed the vector data from the 8409, and did some fancy manipulations that resulted in automatic error correction and accurate magnitude and phase of the four S-parameters. It was considered magic. The next step was to build the error correction into the test equipment (no external computer) and display the error-corrected measurements in nearly real time (the original HP 8510, circa 1982). Today vector network analyzers are all automated (error correction is built in). And the acronym ANA has stuck.

This type of network analyzer consists of a sweep oscillator (almost always a synthesizer so that measurements will be repeatable), a test set which includes two ports, a control panel, an information display, and an RF cable or two to hook up your DUT. Each port of the test set includes dual directional couplers and a complex ratio measuring device. Other options include a means for bias voltage/current injection, and a computer controller to manipulate and store data. The "classic" vector network analyzer is the Agilent (HP) 8510, shown below. Depending on how much you spend, this analyzer can make measurements from 45 MHz to 110 GHz.

برای خرید این محصول شمـاره موبایل و ایـمیل خـود را وارد کنـید به صـفحه بانک وصل خواهید شد . پس از پرداخت لینک دانلود نمایش داده خواهد شد
تضمین پشتیبانی محصول
پشتیبانی 24 ساعته

پس از پرداخت محصول محصول هم قابل دانلود می باشد و هم لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می گردد

ایمیل را بدون www وارد کنید و در صورت نداشتن ایمیل، این قسمت را خالی رها کنید

درصورت داشتن هرگونه سوال و مشکل در پروسه خرید می تواید با پشتیبانی تماس بگیرید

سوالات و نظر شما در مورد این محصول