دانلود مقاله هنر مدرن

کد محصول: 235
قیمت: 12,000 تومان
تعداد صفحات 24
فرمت: word
توضیحات محصول

پیشگفتار

دوره ی پست مدرنیسم زمان انتخابهای مداوم است دوره ای که هیچ روش تثبیت شده ای را نمی توان بی خود آگاهی و کنایه دنبال کرد زیرا به نظر می رسد تمامی سنتها به نوعی اعتبار دارند بخشی ازاین پدیده حاصل همان چیزی است که به آن انتخاب اطلاعاتی می گویند دوره ی دانش سازمان یافته، ارتباطات جهانی و سایبرنتیک.پست مدرنیسم اصولا تلفیق گزینشی هر سنت یا سیاق پیش از خود می باشد، هم ادامه ی مدرنیسم است و هم فراتر از آن رفتن. بهترین کارهای پست – مدرنیسم ویژگی ایهام و کنایه را دارا می باشند و انتخاب نامحدود، کشمکش و گسستگی سنتها را به تصویر می کشند.

ظاهرا مفهوم پست – مدرنیسم را اولین بار نویسنده ی اسپانیایی فدریکودی انیس، به سال 1934 در اثرش به نام گزیده شعر اسپانیولی و هیسپانو آمریکایی به کاربرد و از آن در تشریح واکنش نسبت به مدرنیسم که برخاسته از خود آن بود، استفاده نمود. فرهنگ پست مدرن در بدو تولدش در دهه ی شصت، تند روانه و منتقدانه عمل می کرد. رویدادهای دهه شصت، روایت مدرنیستی تاریخ هنر که بیشتر حاصل نوشته های منتقد آمریکایی، کلمنت گرینبرگ بود را به چالش گرفتند در پایان دهه ی 70 تحلیل های روانشناختی و فلسفی و تئوریهای فرهنگی دیگر در جریان شکل گیری یک پست مدرنیسم انتقادی به طور فراینده ای اهمیت یافتند در هنر دهه 90 هنری که مضمون و دل مشغولی اش نسبت به سالهای قبل به کلی تغییر کرده بود.

برای خرید این محصول شمـاره موبایل و ایـمیل خـود را وارد کنـید به صـفحه بانک وصل خواهید شد . پس از پرداخت لینک دانلود نمایش داده خواهد شد
تضمین پشتیبانی محصول
پشتیبانی 24 ساعته

پس از پرداخت محصول محصول هم قابل دانلود می باشد و هم لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می گردد

ایمیل را بدون www وارد کنید و در صورت نداشتن ایمیل، این قسمت را خالی رها کنید

درصورت داشتن هرگونه سوال و مشکل در پروسه خرید می تواید با پشتیبانی تماس بگیرید

سوالات و نظر شما در مورد این محصول