تجزیه و تحلیل سیستم انبارداری فروشگاه با رشنال رز

کد محصول: 110
قیمت: 11,000 تومان
توضیحات محصول

از مشکلات سیستم سنتی انبار داری فروشگاه می توان کاغذی بودن مراحل ثبت مشخصات کالا،سرعت پایین انجام گرفتن کار در انبار،افزایش احتمال اشتباه در ثبت و بایگانی کالا و ......  می باشد. با  مکانیزه کردن این سیستم سرعت انجام و بازده ای کاردر انبار فروشگاه بالا رفته ، سیستم از حالت کاغذی خارج شده ، و احتمال اشتباه به مقدار قابل توجه ای پایین می آید.سیستم موجود دارای usecase Diagram  می باشد که یک نمای سطح بالای سیستم از دید بازیگران سیستم به ما می دهد و نحوه برخورد با دنیای بیرون را مشخص می کند.در usecase diagram ،Actor  ها وUseCase ها را قرار می دهیم. سیستم موجود دارای 3 عدد usecase  می باشد . هر  usecase رفتار سیستم را توصیف می کند که شامل تقابل بین سیستم و Actor ها می باشد.سیستم دارای Sequence Diagram  برای هر UseCase  می باشد که به صورت منظم در یک توالی زمانی ارتباطات متقابل اشیا را به ما نشان می دهد یعنی دنباله ای از رویدادهای برای انجام یک عمل مشخص می کند.
هر سناریو شامل موارد زیر می باشد:
1-Name  : (نام UseCase)
2- Precondition  : (پیش شرایطی که قبل از اجرای UseCase بایستی تامین شود)
3- Post condition
4- Goal : (هدف آن)
5- Description
6- Main flow  :  (مسیری است که ما را به هدفمان می رساند که شامل مراحلی می باشد)
7- Alternative flow : (به ازای برخی ، مراحل حالت و شرایط متنوعی برای Mian.Flow اعمال نماییم)

برای هر Sequence Diagram  یک Collaboration Diagram در سیستم داریم که شامل اشیا، لینک ها و پیغام ها می باشد.تاکید این دیاگرام بر ارتباط بین اشیا است، برای درک و فهم چگونگی سیستم و اتخاذ هر گونه تصمیم ار این دیاگرام استفاده می شود.در Class Diagram جزیات هر کلاس و ارتباطات بین آنها را نشان می دهیم. Class Diagram ما در این سیستم شامل همه کلاسهای ما ارتباطات بین آنها می باشد.دیاگرام بعدی استفاده شده Activity Diagram می باشد که جریان کار و توالی فعالیت ها را در یک فرایند مشخص می کند.در این دیاگرام می توانیم جریان کار را از یک فعالیت به فعالیت دیگر یا به حالتی دیگر دنبال کنیم.دراین دیاگرام ازعناصر End state,Start State که شروع و پایان را مشخص می کند.Activity که مراحل را در جریان کاری و  Synchronization bar برای نشان دادن کارهای موازی استفاده کرده ایم.

نگاه کلی به سیستم:
سیستم دارای 3 UseCase شامل: دریافت کالا ، تحویل کالا ،درج مشخصات کالا.و دارای یک Actor  انباردار می باشد.در سیستم مکانیزه انبارداری فروشگاه (کامپیوتری شده) توسط Rational Rose به بررسی مراحل کاری ، نحوی ارتباط ، ارث بری و..... بین UseCase ها ،Actor  ها ، Entity ها توسط Diagram های گفته شده در مقدمه می پردازیم.

برای خرید این محصول شمـاره موبایل و ایـمیل خـود را وارد کنـید به صـفحه بانک وصل خواهید شد . پس از پرداخت لینک دانلود نمایش داده خواهد شد
تضمین پشتیبانی محصول
پشتیبانی 24 ساعته

پس از پرداخت محصول محصول هم قابل دانلود می باشد و هم لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می گردد

ایمیل را بدون www وارد کنید و در صورت نداشتن ایمیل، این قسمت را خالی رها کنید

درصورت داشتن هرگونه سوال و مشکل در پروسه خرید می تواید با پشتیبانی تماس بگیرید

سوالات و نظر شما در مورد این محصول