پروژه تجزیه و تحلیل سیستم رستوران با رشنال رز

کد محصول: 107
قیمت: 24,000 تومان
توضیحات محصول

مقدمه:

در ابتدا به تعریفی از برنامه های کاربردی و موجودیت های سیستم می پردازیم.
برنامه های کاربردی نیاز کاربر را بر طرف می کنند .

سیستم موجود دارای 2 موجودیت بنام  Busince.Worker   و Busince.Entity است که  Busines.Worker  افرادی هستند که در سیستم فعالیتی را انجام می دهند و Busince.entity مفاهمی از سیستم می باشند که بار اطلاعاتی سیستم جاری را حمل می کنند.همچنین شامل مجموعه usecase  هایی است که از طریق (Bus.Actor)  موجودیت خارج سیستم یک درخواست بنام   usecase به سیستم داده می شود و بهتر است که Usecase  ها را بصورت فعل و مفعول بکار ببریم.نکته قابل توجه این است که تعداد  usecaseها  نبایستی از 5 تا بیشتر شود.همچنین شامل یکسری Diagram  بنام های usecase Diagram   و sequence digram  است که با فشار دادن کلید F5 نمودار دیگری بنام Colloboration Digaram بوجود می آید.در Usecase Digaram  ˛ Actorها و Usecaseها رسم میکنیم و در  Digaram Sequence ˛ Worker و Entity و نحوه ارتباط میان آنها را رسم می کنیم.

هر Usecase  بایستی شامل موارد زیر باشد :
1.    نام Bus.Usecase
2.    هدف
3.    Bus.Actor (افراد یا سیستم هایی می باشند که با سیستم موجود کار می کنند)
4.    Precondition (پیش شرط˛شرایطی هستند که قبل از اجراء Usecase  بایستی تامیین شوند)
5.    Postcondition
6.    Basic_Flow (مسیر اصلی : در واقع مسیری که ما را به هدف مان می رساند شامل استپ های مراحل کوچک می باشد)
7.    Alternative Flow ( مسیر جانبی: اکنون می توانیم به ازای برخی از استیب ها ˛ حالت و شرایط متنوعی برای Basic.Flow   اعمال نمائم اعمال نمائیم. این تنوع را در مسیر جانبی قرار می دهیم. دقت کنید که برای نام گذاری یک مسیر جانبی ل بهتر است ذکر نمائیم که این مسیر جانبی وابسته به کدام استیب از مسیر اصلی است)
نگاهی کلی به سیستم رستوران:
مجموعه ای از Usecase ها که شامل ˛آماده سازی غذا ˛ نگهداری مواد غذایی ˛ خدمات مشتری و صندوق است .
مجموعه ای از Actor  ها که شامل  گارسن˛ مشتری ˛ آشپز ˛ مسئول خرید و متصدی صندوق و یکسری Entity است.
در سیستم کامپیوتری شده رستوران توسط نرم افزار Rational Rose به بررسی نحوه ارتباط و ارث بری بین usecae  ˛ Actor ˛ Entity  توسط جداول Sequense Digaram  و Collboration Digram  می پردازیم.
سیستم رستوران به این صورت است که مشتری وارد رستوران میشود ˛ کمک گارسن در انتخاب میز به مشتری کمک می کند و لیست سفارشات غذا را در اختیار مشتری قرار می دهد ˛ مشتری انتخاب کرده و توسط گارسن غذا سفارش داده شده تحویل آشپز داده میشود. آشپز غذا را  آماده کرده و صورت حساب را تحویل صندوق میدهد ˛ در صورتی که مواد اویه غذا در آشپزخانه موجود نباشد آشپز لیست مواد مورد نیاز را به مسئل خرید میدهد و بعد از تهیه مواد اولیه غذا آماده شده و صورت حساب تحویل صندوق میشود.(در سیستمی که ما طراحی کردیم فرض بر این است که کلیه مواد غذایی مورد نیاز موجود است)

برای خرید این محصول شمـاره موبایل و ایـمیل خـود را وارد کنـید به صـفحه بانک وصل خواهید شد . پس از پرداخت لینک دانلود نمایش داده خواهد شد
تضمین پشتیبانی محصول
پشتیبانی 24 ساعته

پس از پرداخت محصول محصول هم قابل دانلود می باشد و هم لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می گردد

ایمیل را بدون www وارد کنید و در صورت نداشتن ایمیل، این قسمت را خالی رها کنید

درصورت داشتن هرگونه سوال و مشکل در پروسه خرید می تواید با پشتیبانی تماس بگیرید

سوالات و نظر شما در مورد این محصول